Strona główna > Dom i ogród > Architektura Wnętrz > Gdzie kupię ładne firanki?

Gdzie kupię ładne firanki?

Gdzie kupię ładne firanki?

Jak sprawdzają się dekoracje na bazie firan w nowoczesnych wnętrzach i czy macie realne przykłady takich aranżacji?

Adnidaaw

Posty: 1

 
Właśnie ludzie często o firankach zapominają i stawiają tylko na rolety, a to zimna struktura dekoracyjna tak szczerze mówiąc. Powrót do klasyki jeszcze nikomu nie zaszkodził.

labuh

Posty: 7

 
Z firanek i zasłon można wyczarować unikalne aranżacje. Przecież znajdziesz nawet zasłony z cyrkoniami, celowo zdobione, w unikalnych wiązaniach.

Kerty67

Posty: 3

 
Też coraz częściej spotykam się z wiązaniami dekoracyjnymi firan. Ciekawy wygląd jednak od razu rzuca się w oczy i firany mają jednak to coś, jakieś ciepło w sobie.

Bhapo

Posty: 11

 
Firanki wprowadzają do nieruchomości, wnętrz generalnie gościnną, taką ciepłą atmosferę. W stylu prowansalskim to właściwie obowiązkowe uzupełnienie kuchni. Właśnie sporo zależy od wybranego stylu wykończenia.

figo

Posty: 7

 
Właśnie większe firanki z zasłonami bardzo dobrze ukrywają braki i służą doskonale przy odświeżaniu nieruchomości do sprzedaży. Długo pracowałam w pośrednictwie. Dość popularna strategia.

codePerformance

Posty: 11

 
Firany gotowe do bezpośredniego zawieszenia wysyłają ze sklepu https://strefafiran.pl/"> i występują w wielu rozmiarach, więc można pod wszystkie okna właściwie dopasować. Podwiązane bardzo ładnie się prezentują, także z zewnątrz. Wiele lokali obsługujących gości, noclegownie często też właśnie stawiają na firany, bo wprowadzają gościnny, ciepły klimat.

GreenTO

Posty: 3

 
Przemyśl przy okazji wiązanie firan, karnisze dekoracyjne, ciekawe żabki. Teraz przybyło na rynku takich akcesoriów, więc można trochę pokombinować.

czartoryski

Posty: 5

 
Właśnie ludzie zaczynają stopniowo wracać do bardziej klasycznych aranżacji we wnętrzach, a firanki tutaj akurat dominują, ale koniecznie wykonane na wymiar i z dobrej jakości tkanin.

pawel253

Posty: 23