sporty walki Poznań, gdzie szukać ?

sporty walki Poznań, gdzie szukać ?

Ostatnio naszła mnie ochota na trenowanie jakiś walk. Czy można zapisać się na jakieś ciekawe sporty walki w Poznaniu? Od niedawna tu mieszkam i nie za bardzo się znam.

Mnert67

Posty: 2

 
Sam trenuje, bowiem nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to zrobić głównie obecnie gdzie filmów instruktażowych jest niezwykle wiele. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, lecz nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś wiecej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

wisła1905

Posty: 18

 
Nie za niesłychanie przepadam za walikami. Dawniej trochę boksu się oglądało, niemniej jednak to było lata temu. Dziś te wszystkie gale, jakie są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się trochę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

Sagerrak

Posty: 13

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Wielu z moich znajomych po kilku treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i inaczej na to patrzy.

Buła

Posty: 5

 
Klubów jest wiele, natomiast trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

benia

Posty: 6

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zadowolony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość trudny, dlatego trzeba mieć do tego odpowiednie nastawienie.

edyta123

Posty: 9

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, ale przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich bardzo wymagających treningach.

Abaddon616

Posty: 7

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, niemniej jednak z braku czasu na nieszczęście musiałem odpuścić. Do obecnie tego żałuje.

limertus

Posty: 3

 
Musze się zorientować gdzie jest w Poznaniu klub to napisze. Ten, do jakiego chodziłem gdzieś się przeniósł, a nie mogę go odszukać w intrenecie. Znajomy kilka miesięcy temu cos wspominał o bjj w Poznaniu. Zatem dopytam go i dam znać. Wiem, że był zadowolony i chyba nawet do dnia dzisiejszego trenuje.

Mr Boks

Posty: 16

 
Szczerze przyznam, że bardziej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, natomiast tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bowiem to nie moja bajka.

Elektros

Posty: 9