WITAJ

Dodaj post ! Aby inny wiedzieli wszystko !

Książki o fizykoterapii

Strona główna > Turystyka i sport > Ćwiczenia > Książki o fizykoterapii

Książki o fizykoterapii

23.12.2013 00:10:02 

Poszukuję czegoś na temat koszykówki w szkole, ważne są dla mnie nie tyle reguły co motoryka całego zabiegu od kroków aż po rzut, więc jeśli znacie jakąś dobrą książkę bądź księgarnię sportową to dajcie proszę namiary.

Pozdrawiam

24.12.2013 10:18:31 

Księgarnie sportowe istnieją i trzymają się całkiem dobrze :P przecież jest tyle różnego rodzaju książek, iż to nic dziwnego, iż te o sporcie też mają swoje oddzielne miejsce. Ostatnio przypadkowo natrafiłam na taką księgarnię http://www.sporty.pl bowiem szukałam czegoś o pedagogice i jedna z dziewczyn poleciła mi sprawdzić właśnie tam. Patrząc po asortymencie to myślę, iż z pewnością znajdziesz tam coś również dla siebie.

Pozdrawiam również.

25.12.2013 14:17:41 

Ja nie lubię czytać, wolę filmy oglądać jeżeli chodzi o takie tematy, no niemniej jednak nie wątpię, że w necie coś odszukasz. Jak nie po polsku to może coś po angielsku będzie. Jak znasz angielski to ogólnie możesz odnaleźć książki na każdy temat jaki Ci się podoba, więc albo naucz się dobrze neta przeszukiwać albo naucz się jezyka – jak dla mnie proste ;-)

Życzę powodzenia w szukaniu i owocnego czytania i zdobywania wiedzy.

26.12.2013 18:48:15 

10) To żeś aktualnie ćwieka zabił stary. Kurcze nie wiem gdzie takie książki można otrzymać, moze na chomikuj :P natomiast to możesz natrafić na jakiegoś bubla. Pewno jakaś księgarnia będzie miała, natomiast adresu ci szukać nie będę, to musisz samému obczaić i zaufać wyszukiwaniu w guglu.

27.12.2013 08:50:39 

Będę kochana i znajdę ci taką księgarnie, pierwsza lepsza http://sporty.pl/sporty/index widzę, iż mają dobry i olbrzymi wybór. Ja osobiście nie kupuję zawsze w tym samym miejscu tylko patrzę na ceny bo żyd ze mnie :P ale kilka książek z tej księgarni już czytałem więc mogę powiedzieć, iż mają światowe tytuły. Jak mają takie to może i te, które ciebie interesują.

28.12.2013 08:16:47 

No księgarnie sportowe napewno jakieś są w necie, nie wierzę iż nikt nie wpadł na pomysł, aby takie książki sprzedawać w sieci. Mój kumpel sam napisał książkę o sporcie i ją wydał więc napewno jakieś książki sportowe na rynku są. A nie ma u ciebie w bibliotéce czy księgarni takiej na mieście takich pozycji?

W razie czego zawsze pozostaje ci szukanie w internecie...

Ostatnio dodane posty

Również praktykuję jogę i uwielbiam to uczucie, gdy wychodzę z zajęć, poczucie wewnętrznego spokoju i witalności. To dla mnie doskonały sposób na odstresowanie się po ciężkim dniu.

A jeżeli masz jakieś pytania dotyczące jogi lub potrzebujesz porady, zawsze możesz dołączyć do społeczności jogi online i zapytać innych praktykujących o ich doświadczenia i wskazówki.

Oczywiście! Wielu instruktorów jogi oferuje zajęcia w różnych miejscach. Warto poszukać w swojej okolicy i zobaczyć, które studio lub ośrodek jogi najbardziej pasuje do naszych potrzeb.

© Copyright Cowybracdzis.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.