Książki o fizykoterapii

Książki o fizykoterapii

Poszukuję czegoś na temat koszykówki w szkole, ważne są dla mnie nie tyle reguły co motoryka całego zabiegu od kroków aż po rzut, więc jeśli znacie jakąś dobrą książkę bądź księgarnię sportową to dajcie proszę namiary.

Pozdrawiam

syczybobrr

Posty: 32

 
Księgarnie sportowe istnieją i trzymają się całkiem dobrze :P przecież jest tyle różnego rodzaju książek, iż to nic dziwnego, iż te o sporcie też mają swoje oddzielne miejsce. Ostatnio przypadkowo natrafiłam na taką księgarnię http://www.sporty.pl bowiem szukałam czegoś o pedagogice i jedna z dziewczyn poleciła mi sprawdzić właśnie tam. Patrząc po asortymencie to myślę, iż z pewnością znajdziesz tam coś również dla siebie.

Pozdrawiam również.

majer111

Posty: 42

 
Ja nie lubię czytać, wolę filmy oglądać jeżeli chodzi o takie tematy, no niemniej jednak nie wątpię, że w necie coś odszukasz. Jak nie po polsku to może coś po angielsku będzie. Jak znasz angielski to ogólnie możesz odnaleźć książki na każdy temat jaki Ci się podoba, więc albo naucz się dobrze neta przeszukiwać albo naucz się jezyka – jak dla mnie proste ;-)

Życzę powodzenia w szukaniu i owocnego czytania i zdobywania wiedzy.

Escada

Posty: 45

 
10) To żeś aktualnie ćwieka zabił stary. Kurcze nie wiem gdzie takie książki można otrzymać, moze na chomikuj :P natomiast to możesz natrafić na jakiegoś bubla. Pewno jakaś księgarnia będzie miała, natomiast adresu ci szukać nie będę, to musisz samému obczaić i zaufać wyszukiwaniu w guglu.

krzycho.p9

Posty: 46

 
Będę kochana i znajdę ci taką księgarnie, pierwsza lepsza http://sporty.pl/sporty/index widzę, iż mają dobry i olbrzymi wybór. Ja osobiście nie kupuję zawsze w tym samym miejscu tylko patrzę na ceny bo żyd ze mnie :P ale kilka książek z tej księgarni już czytałem więc mogę powiedzieć, iż mają światowe tytuły. Jak mają takie to może i te, które ciebie interesują.

maciejuuu1

Posty: 33

 
No księgarnie sportowe napewno jakieś są w necie, nie wierzę iż nikt nie wpadł na pomysł, aby takie książki sprzedawać w sieci. Mój kumpel sam napisał książkę o sporcie i ją wydał więc napewno jakieś książki sportowe na rynku są. A nie ma u ciebie w bibliotéce czy księgarni takiej na mieście takich pozycji?

W razie czego zawsze pozostaje ci szukanie w internecie...

Elllooo12

Posty: 32