Sklep ze sterydami

Sklep ze sterydami

Hej, jestem trenerem personalnym kulturystów i obecnie moi klienci coraz częściej interesują się zakupem sterydów anabolicznych. Zastanawiam się nad zaopatrywaniem klientów w sterydy, ale nie mam pojęcia, gdzie można je kupić w rozsądnych, najlepiej hurtowych stawkach. Interesuje mnie zdecydowanie długoterminowa współpraca.

Kitas

Posty: 4

 
Od siebie doradzałbym sterydy ludziom dojrzałym. W wieku dojrzewania to raczej niezbyt wskazana perspektywa.

TomekK

Posty: 12

 
Niestety tylko użytkowanie sterydów nic ci nie da, bez właściwego podejścia do żywienia i do treningu. Trzeba ćwiczyć, żeby nie zmarnować wyników. No i obowiązkowo przyjmowanie preparatów z głową, żeby nie zaburzyć gospodarki hormonalnej.

codePerformance

Posty: 16

 
Mi sterydy anaboliczne wyraźnie pomogły w leczeniu stawów. Używałem Metanabolu przez jakiś czas, no i przyznam, że pomógł mocno w regeneracji. Grunt, żeby skonsultować się z lekarzem lub innym doświadczonym specjalistą.

SZczecinek23

Posty: 10

 
Pamiętaj, że masz delikatniejsze i bardzo mocne sterydy. Na pierwszy cykl sugerowałbym coś lekkiego, chociażby metanabol. Jeżeli masz problem z regeneracją to nieźle sprawdzi się Winstrol.

warter88

Posty: 9

 
Na cyklu sterydowym bardzo szybko ciało się regeneruje, więc w pewnym wieku to po prostu przydatna sprawa. Ja bez cyklów bym nie dał rady trenować, pracować i prowadzić życie rodzinne :P Za dużo tego, a organizm ma swoje limity. Sterydy w racjonalnej formie pozwalają je przezwyciężyć.

mario72k

Posty: 8

 
Z dwóch sklepów ze sterydami korzystałem na razie. Przesyłka nie przyszła. Za trzecim podejściem trafiłem na sklep kupiesterydy.com/a> i wszystko okazało się w porządku. Otrzymałem przede wszystkim oryginalny produkt, czysty, bez chemicznych wypełniaczy. Ogromny wybór sterydów, w uczciwy sposób opisane stężenie i ceny obniżające się wraz z ilością składanych zamówień. Płatności anonimowe na życzenie, dyskretna przesyłka. Tren w bardzo dobrej cenie. Skorzystaj z moich doświadczeń. Zero nerwów :P

HalskiPol

Posty: 26

 
Jeżeli poprosisz to dobry trener personalny powinien ci rozpisać cykl na sterydy. Każdy turysta jest na „koksie” i nie ma, co do tego wątpliwości. Jeżeli racjonalnie używasz to skutki uboczne praktycznie się nie pojawiają. Trzeba również inwestować w preparaty ochronne.

messi10

Posty: 13

 
Jeżeli pojawiają się skutki uboczne to od razu odstawiasz preparat, regenerujesz się, robisz badania i ewentualnie wracasz. Przy pierwszym cyklu nigdy nie należy łączyć środków, bo musisz trochę przyzwyczaić organizm.

Mariusz

Posty: 14

 
Przy używaniu sterydów anabolicznych warto się zaopatrzyć w preparaty regulujące poziom estrogenu. To chyba jeden z największych problemów występujących przy użytkowaniu sterydów.

GGregbard

Posty: 12