Gdzie kupić odżywki

Gdzie kupić odżywki

Cześć, czy wiecie, gdzie mogę kupić sprawdzone masło orzechowe i efektywne przedtreningówki? Dawajcie namiary na wasze ulubione sklepy z suplementami dla sportowców.

atek562

Posty: 5

 
W Częstochowie masz przy Warszawskiej 260 super sklep z suplami. Oni mają dwa sklepy stacjonarne w mieście oraz sklep internetowy fbb.pl. Minimalne marże na odżywkach wprowadzają, za to mają dużą skalę sprzedaży, dlatego wszystkim się opłaca współpraca. Szczerze to nie wiem, czy gdzieś taniej da się znaleźć odżywki. Na FB ponad 14 000 polubień, promocje – 50% nawet się zdarzają przy lekko uszkodzonych opakowaniach suplementów. Warto polować. U siebie mam od nich chyba piętnaście różnych produktów. Wszystkie kupiłem w promocjach. Wydatku właściwie nie odczuwam. Do tego doradzą ci, bez żadnych haczyków.

Fanatyk

Posty: 11

 
Zainwestuj i to obowiązkowo w regeneratory stawów i nie żałuj kasy. Uratują cię przed wieloma nieprzyjemnymi konsekwencjami, szczególnie po źle przeprowadzonej rozgrzewce.

Klarka34

Posty: 20

 
Przy zakupie suplementów zwróć uwagę na certyfikację jakościową. Dla mnie najlepsze suple pochodzą z USA i to raczej długo się nie zmieni.

Kirrin45

Posty: 26

 
Białko i kreatywna to właściwie dwa podstawowe suplementy. Pamiętaj tylko, żeby z białkiem za bardzo nie przesadzać, bo organizm i tak wchłania tylko tyle białka, ile potrzebuje.

Modniś

Posty: 7

 
Uważaj tylko na chemiczne przedtreningówki, bo mogą zaszkodzić w trakcie treningu. Lepiej się wspierać czymś naturalnym, chociażby kapsułkami zielona herbata i kompleksami multiwitaminowymi.

marcin225

Posty: 29

 
Wiem z doświadczenia, że nie warto patrzeć do końca na normy dawkowania podawane przez producenta. Jeżeli suplement na ciebie, np. nie działa na początku to rozważ delikatne zwiększanie dawki codziennie, oczywiście wszystko z umiarem. Pozdrawiam.

elaela00

Posty: 15

 
Bez białka to bym ogólnie nie przetrwał, więc od niego zacznij. Na 100% działają też witaminy, aminokwasy i kreatyna. Jeżeli masz duży brzuch to lepiej z kreatyną uważaj.

Pendrzeec

Posty: 32

 
Najlepiej to brać suplementy w zestawach, bo wychodzi wtedy znacznie taniej. Na początku to poluj na zestawy, gdzie jest shaker, bo bez niego ani rusz :P

Gargamel5

Posty: 6

 
Połącz koniecznie odżywki z dobrą dietą i obowiązkowo odrzuć alkohol. Strasznie źle reaguje z większością suplementów diety.

wisła1905

Posty: 12