Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jakie marki sprzętu sportowego możecie z czystym sumieniem polecić do domowej, bardziej amatorskiej siłowni? Nie potrzebuję wielkiego zaplecza, ale czegoś po prostu trwałego, bo szczerze to nie chce mi się ciągle powtarzać podobnych zakupów.

Gruamer

Posty: 4

 
W domowej siłowni ławeczka się przyda. Uważaj na przykręcanie rzeczy do ścian. Chyba, że nie masz innego wyjścia, bo później trzeba mały remont robić, żeby przywrócić do stanu pierwotnego.

Himu87

Posty: 7

 
Do piwnicy najlepiej się przenieść, jak masz większą. Już słyszałem, że u mnie w okolicy działa kilka takich amatorskich siłowni i nawet się zrzucają wspólnie na nowy sprzęt. Zależy, jakie masz podejście.

Jasio234

Posty: 13

 
Sprzęt swoją drogą, ale zastanów się jeszcze nad wentylacją pomieszczenia, w którym wykonujesz ćwiczenia. Po dłuższym czasie uwierz, podziękujesz mi.

quios

Posty: 5

 
Nie wiem, czy trwała ingerencja w ściany to taki dobry pomysł. Teraz nawet w nowoczesnym budownictwie drążek ci może wypaść po prostu. Jak już masz ćwiczyć to tylko na wyciągach stacjonarnych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Fiflek

Posty: 3

 
Bierz tylko sprzęt certyfikowany i ogarnij jakość. Zawsze masz trochę czasu na zwrot i warto takie szczegóły wcześniej dogadać. Koniecznie od producenta wszystko bezpośrednio.

Mr Frog

Posty: 5

 
Sporo obciążników brałem ostatnio z k-sport.com.pl i od producenta bezpośrednio, więc na pewno bardziej się opłaca. Dobra jakość, niska cena, obciążniki całkiem wygodne. W znacznie gorszych już zdarzało mi się trenować. Mają sporo pozytywnych opinii na Allegro, więc tym bardziej.

bartek33

Posty: 8

 
Zawsze mi w domu brakowało motywacji, żeby się zebrać do treningu. Jak gdzieś musisz wyjść to jest łatwiej dla psychiki.

xtigerx

Posty: 5