WITAJ

Dodaj post ! Aby inny wiedzieli wszystko !

Sprzęt na siłownię

Strona główna > Turystyka i sport > Ćwiczenia > Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

26.10.2019 00:36:56 

Jakie marki sprzętu sportowego możecie z czystym sumieniem polecić do domowej, bardziej amatorskiej siłowni? Nie potrzebuję wielkiego zaplecza, ale czegoś po prostu trwałego, bo szczerze to nie chce mi się ciągle powtarzać podobnych zakupów.

26.10.2019 03:02:13 

W domowej siłowni ławeczka się przyda. Uważaj na przykręcanie rzeczy do ścian. Chyba, że nie masz innego wyjścia, bo później trzeba mały remont robić, żeby przywrócić do stanu pierwotnego.

27.10.2019 16:34:17 

Do piwnicy najlepiej się przenieść, jak masz większą. Już słyszałem, że u mnie w okolicy działa kilka takich amatorskich siłowni i nawet się zrzucają wspólnie na nowy sprzęt. Zależy, jakie masz podejście.

28.10.2019 13:32:27 

Sprzęt swoją drogą, ale zastanów się jeszcze nad wentylacją pomieszczenia, w którym wykonujesz ćwiczenia. Po dłuższym czasie uwierz, podziękujesz mi.

29.10.2019 16:26:19 

Nie wiem, czy trwała ingerencja w ściany to taki dobry pomysł. Teraz nawet w nowoczesnym budownictwie drążek ci może wypaść po prostu. Jak już masz ćwiczyć to tylko na wyciągach stacjonarnych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

30.10.2019 20:17:19 

Bierz tylko sprzęt certyfikowany i ogarnij jakość. Zawsze masz trochę czasu na zwrot i warto takie szczegóły wcześniej dogadać. Koniecznie od producenta wszystko bezpośrednio.

31.10.2019 18:15:04 

Sporo obciążników brałem ostatnio z k-sport.com.pl i od producenta bezpośrednio, więc na pewno bardziej się opłaca. Dobra jakość, niska cena, obciążniki całkiem wygodne. W znacznie gorszych już zdarzało mi się trenować. Mają sporo pozytywnych opinii na Allegro, więc tym bardziej.

01.11.2019 23:56:55 

Zawsze mi w domu brakowało motywacji, żeby się zebrać do treningu. Jak gdzieś musisz wyjść to jest łatwiej dla psychiki.

Ostatnio dodane posty

Szukając informacji w sieci można się zapoznać z ofertą rożnych firm, które mają swoje sprzęty treningowe w ofercie. Poza tym to może być szansa na to, by zapoznać się z tym jak urządzenia są oceniane. Można także śledzić osoby, które wrzucają filmiki z treningami, na czym one decydują się trenować.

Śledzić można między innymi filmiki z treningów jakie niektórzy wstawiają do sieci i tam zwrócić uwagę na to z jakiego sprzętu korzystają, możliwe że to będzie dobra wskazówka, by wybrać coś dla siebie.

W sieci można znaleźć różne propozycje jeśli chodzi o wybór sprzętu treningowego, można śledzić opinie innych, zwracać uwagę na to jaki sprzęt będzie promowany przez osoby, które trenują na co dzień, mają doświadczenie i faktycznie będą w stanie odpowiednio taki trening poprowadzić.

© Copyright Cowybracdzis.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.