WITAJ

Dodaj post ! Aby inny wiedzieli wszystko !

Sprzęt na siłownię

Strona główna > Turystyka i sport > Ćwiczenia > Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

18.11.2018 00:30:15 

Hej! Modlitewnik i ławeczka będę chciał sobie do mojej domowej siłowni zamówić. Gdzie się kalkuluje zamówienie złożyć? Macie jakieś sprawdzone sklepy online z takimi akcesoriami w rozsądnej cenie i dobrym standardzie?

18.11.2018 17:39:11 

Ostatnio kupowałem swoj pierwszy w życiu drążek do podciągania się i parę osób polecało mi K Sport (tu są ich rzeczy – k-sport.com.pl). Jestem zadowolony, drążek bardzo wygodny jeśli chodzi o instalację i też same ćwiczenia robi się tutaj w pełnym komforcie i dobrej kontroli ciała, uchwyt jest odpowiednio odsunięty od ściany.

19.11.2018 07:40:59 

Kilka lat trenowałem dość mocno siłowo ale ostatnio naszła mnie zajawka na bieganie i sztangę zamieniłem na getry :P Fajna sprawa, człowiek chudnie w oczach, bieganie jest wyjątkowo dobrym patentem żeby zbić masę.

20.11.2018 16:58:02 

Czesc. Mnie się podoba w siłowni na mieście, nowy sprzęt, dużo przyrządów, można też potrenować cardio, wszystko w jednym miejscu, klima, fajny widok z okien na miasto, chwalę sobie.

21.11.2018 16:28:07 

Najlepiej trenować z obciążeniem własnego ciała, zwłaszcza na początku. A niestety ludzie którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w treningu siłowym bardzo lubią sobie naładować na dzień dobry obciążeń ponad miare. Tak naprawdę każdą partię mięśni można trenować bez jakiegokolwiek obciążenia – grawitacja plus własna masa zrobić swoje.

22.11.2018 12:19:39 

Ja to nigdy nie miałem problemu z nadwagą, mogłem jeść do woli i nie tyłem. Ale ma to też drugą stronę medalu – mega trudno mi zawsze było zrobić masę i jakoś wyglądać, siłowo nigdy nie byłem i chyba nie będę mocarzem....

Ostatnio dodane posty

Szukając informacji w sieci można się zapoznać z ofertą rożnych firm, które mają swoje sprzęty treningowe w ofercie. Poza tym to może być szansa na to, by zapoznać się z tym jak urządzenia są oceniane. Można także śledzić osoby, które wrzucają filmiki z treningami, na czym one decydują się trenować.

Śledzić można między innymi filmiki z treningów jakie niektórzy wstawiają do sieci i tam zwrócić uwagę na to z jakiego sprzętu korzystają, możliwe że to będzie dobra wskazówka, by wybrać coś dla siebie.

W sieci można znaleźć różne propozycje jeśli chodzi o wybór sprzętu treningowego, można śledzić opinie innych, zwracać uwagę na to jaki sprzęt będzie promowany przez osoby, które trenują na co dzień, mają doświadczenie i faktycznie będą w stanie odpowiednio taki trening poprowadzić.

© Copyright Cowybracdzis.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.