Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Hej! Modlitewnik i ławeczka będę chciał sobie do mojej domowej siłowni zamówić. Gdzie się kalkuluje zamówienie złożyć? Macie jakieś sprawdzone sklepy online z takimi akcesoriami w rozsądnej cenie i dobrym standardzie?

Phylu

Posty: 6

 
Ostatnio kupowałem swoj pierwszy w życiu drążek do podciągania się i parę osób polecało mi K Sport (tu są ich rzeczy – k-sport.com.pl). Jestem zadowolony, drążek bardzo wygodny jeśli chodzi o instalację i też same ćwiczenia robi się tutaj w pełnym komforcie i dobrej kontroli ciała, uchwyt jest odpowiednio odsunięty od ściany.

Yuri20

Posty: 5

 
Kilka lat trenowałem dość mocno siłowo ale ostatnio naszła mnie zajawka na bieganie i sztangę zamieniłem na getry :P Fajna sprawa, człowiek chudnie w oczach, bieganie jest wyjątkowo dobrym patentem żeby zbić masę.

Andzia

Posty: 9

 
Czesc. Mnie się podoba w siłowni na mieście, nowy sprzęt, dużo przyrządów, można też potrenować cardio, wszystko w jednym miejscu, klima, fajny widok z okien na miasto, chwalę sobie.

Kizakkk

Posty: 17

 
Najlepiej trenować z obciążeniem własnego ciała, zwłaszcza na początku. A niestety ludzie którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w treningu siłowym bardzo lubią sobie naładować na dzień dobry obciążeń ponad miare. Tak naprawdę każdą partię mięśni można trenować bez jakiegokolwiek obciążenia – grawitacja plus własna masa zrobić swoje.

zenia30

Posty: 12

 
Ja to nigdy nie miałem problemu z nadwagą, mogłem jeść do woli i nie tyłem. Ale ma to też drugą stronę medalu – mega trudno mi zawsze było zrobić masę i jakoś wyglądać, siłowo nigdy nie byłem i chyba nie będę mocarzem....

wiesław11

Posty: 12