Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Czy wyposażenie małej, domowej siłowni to wymagająca, droga sprawa? Jak myślicie?

Oleczka1

Posty: 4

 
Szukaj marek, które się specjalizują w pomocy przy wykończeniu domowej siłowni. Nie jest ich zbyt wiele, ale jak już są to robią to dobrze.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Czasami spółdzielnie mieszkaniowe mają pomieszczenia niezagospodarowane. Można tanio wynająć i sobie zrobić w sąsiedztwie siłownię. Warto pogadać z sąsiadami, może ktoś się dołączy do pomysłu.

lunatyx

Posty: 30

 
Jak w bloku chcesz trenować to lepiej zadbać o wygłuszenie, zrezygnować z ciężkich gryfów. Bardziej na ćwiczenia z masą ciała postawić, bo to jednak źle wygląda.

Marioleczka

Posty: 10

 
Do gimnastyki niezły zestaw moim zdaniem https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/150,drazek-stacjonarny-do-podciagania-280kg-k-sport-kssl060. Szczególnie mi się podoba opcja przykręcenia do podłoża. Na drążku ćwiczę w piwnicy. Mam wydzieloną strefę. Nie trzeba ogólnie dużo miejsca na domową siłownię. Jeszcze do tego ławeczka, jakaś piłka treningowa, uchwyty do pompek, ale w tym przypadku masz powiązane w drążku. Jestem raczej zwolennikiem ćwiczeń z masą własnego ciała. Prawdopodobnie rozszerzę w przyszłości o kamizelki z obciążeniem. Podobno niesamowicie wydajne.

Marti

Posty: 8

 
Hantle przede wszystkim z regulowanym gryfem dłuższym, żebyś mógł stopniowo dobierać większe ciężary.

Michałek

Posty: 7

 
Wiesz, przy większych zamówieniach masz opcję negocjacji zawsze. Do tego zobacz, jak jest z transportem ciężkiego asortymentu. Pamiętaj, że nie zawsze kurier ci wszystko wniesie. Trzeba się logistycznie przygotować.

Lomartek67

Posty: 18