Dąbrowa Górnicza solarium

Dąbrowa Górnicza solarium

Polecicie klub fitness w okolicy? Najbardziej to bym chciała skorzystać z zajęć Pilates. Widziałam w necie filmiki z tego i mi się podoba. Pozdrawiam. Ola.

Klara323

Posty: 13

 
Bardzo fajna atmosfera panuje w klubie Olimpus. Mają siedzibę na Kasprzaka w Dąbrowie Górniczej. Sprzęt nowy, w ogóle sam klub bardzo fajnie zaaranżowany. Jeśli chodzi o siłownię to jest sporo urządzeń, w tym orbitreki, rowerki, bieżnie...Zobacz sobie ceny na ich stronie – olimpusfitness.pl. Moim zdaniem jest konkurencyjnie. Pozdr.

pzkpv

Posty: 17

 
Prawdziwa moda na sport zapanowała nad Wisłą no i spoko. Ludzie sobie w końcu zdali sprawę, z tego że o zdrowie warto dbać! Ja myślę nad tym czy by się nie zapisać gdzieś na jogę..ponoć fajna sprawa.

namok

Posty: 18

 
Mam hantelki w domu i to na moje potrzeby starcza, raczej nie potrzebuję jakiś super atlasów, aż takich wymagań nie mam, z resztą i tak bym pewnie nie dał rady na takim profesjonalnie za bardzo poćwiczyć ;P

borek149

Posty: 22

 
No fajnie, że dziewczyny się ruszają trochę, takie zajęcia fitness to szansa, żeby spalić kalorie, ale też popracować nad sylwetką. Zwłaszcza dobra opcja to są zajęcia – uda, brzuch, pośladki. Dużo klubów fitness takie coś prowadzi, warto popytać o to.

zpox

Posty: 24

 
Moja kumpela będzie wiedziała, bo ona z tego co wiem chodzi na jakiś fitness. Ona to w ogóle dba o sylwetkę, jeszcze do sauna, solarium...jest taka lekko porobiona, jak to się mówi ;)

frunet

Posty: 9

 
Ech, ja to raczej nie jestem typem sportowca że tak powiem :) Raczej wolę bierny odpoczynek ;) Najlepiej z pilotem od telewizora pod ręką ;) Także tutaj nie doradzę niestety...Ale może za jakiś czas też się wezmę za siebie...jest taki plan.

eef12

Posty: 19

 
Na siłownię ani fitness to ja raczej rzadko chodzę. Wolę basen tak szczerze powiedziawszy. W wodzie się dobrze mięśnie regenerują, poza tym to zdrowe dla kręgosłupa;) Dobrze, że jest w mieście gdzie popływać pod dachem ;>

Szozi

Posty: 24

 
Ja to lubię rowerek i zawsze na wiosnę/lato sobie jeżdżę dość dużo, a zimą to faktycznie lepsza siłownia z rowerkiem stacjonarnym. W sumie też szukam takiego fajnego miejsca dla siebie z niewygórowanymi cenami...;)

RusImp

Posty: 20

 
Nie mam pomysłu gdzie takie fajne zajęcia fitness prowadzą...kiedyś chodziłam trochę na jogę, ale jakoś nie złapałam bakcyla. Także nie orientuję się teraz w tych wszystkich klubach, a trochę ich jest.

Rico

Posty: 23