Strona główna > Turystyka i sport > Ćwiczenia > Trener personalny online

Trener personalny online

Trener personalny online

Jakie macie doświadczenia związane z treningiem personalnym i czy uważacie to za dobry pomysł, żeby stracić zbędne kilogramy?

34_eeeee

Posty: 1

 
W warunkach domowych też można ustawić efektywny trening, czego ten ekspert jest przykładem. Niezły fachowiec, który nie boi się pokazywać własnej metamorfozy.

Yuri20

Posty: 4

 
Nie trzeba od razu podejmować decyzji o długoterminowej współpracy. Jedno spotkanie wystarczy do oceny kwalifikacji trenera personalnego.

namok

Posty: 8

 
Jak chcesz nabrać masy to z tym gościem - https://szymonowczarzak.pl/Wsp%C3%B3%C5%82praca+Online, bo sam to przerobił. Widać po zdjęciach. W podstawowym pakiecie dieta, motywacja, plan ćwiczeń, ocena wad sylwetki, rozpoznanie jednostek chorobowych i optymalizacja treningu w taki sposób, żeby stopniowo się leczyć.

Seba123

Posty: 23

 
Na rok u niego masz naprawdę tani plan i ja czegoś takiego na rynku nie widziałem, a śledzę dość uważnie branżę, bo sam trenuję i szukam nowości.

Marko

Posty: 3

 
Rośnie wydaje mi się kultura sportu w kraju i właśnie pomoc online to tania alternatywa dla treningów stacjonarnych, a szczerze mówiąc, jak się zaangażujesz to niezwykle efektywna.

Kitas

Posty: 3

 
Dobry dietetyk i trener personalny to rzadkie połączenie, tym bardziej warto spróbować.

bartek33

Posty: 13