znacie jakiegoś dobrego trenera personalnego w wawie?

znacie jakiegoś dobrego trenera personalnego w wawie?

Niedawno zacząłem sobie truchtać, ale widzę, że bez ćwiczeń ogólnorozwojowych to daleko nie zajadę w tym całym moim bieganiu. Moja sprawność to poziom – 2 ;P Znacie trenera, który nauczy mnie jak się porządnie rozciągać, rozpisze dietę, plan treningowy itp?

Laleczk23

Posty: 10

 
Heh, ja to nie rozumiem ludzi, którzy myślą, że można schudnąć na jakiś syropkach, tabletkach czy innych cudach. Tylko trening plus dieta! Nic innego.

rolniki

Posty: 17

 
Mój brat właśnie kończy taki specjalistyczny kurs trenera personalnego, to może za niedługo będę mógł jego polecać:) trwają też prace nad stroną. Będe informował!

Jasio234

Posty: 13

 
Teraz to jest duże zapotrzebowanie na trenerów biegania. Jest mega dużo biegaczy amatorów, więc rynek do zagospodarowania całkiem atrakcyjny. ;)

Dersei02

Posty: 17

 
Próbowałam już się chyba kilkanaście razy odchudzać, a ostatnio to pojechałam po bandzie bo kupiłam sobie nawet tabletki na odchudzanie. Dopiero teraz rozumiem, że tylko trening i dieta dają rezultaty, a tabletki do droga donikąd.

mirekp2005

Posty: 20

 
Chodziła za mną siłownia przez długi czas, ale nie za bardzo miałem pojęcia na czym taki trening z ciężarkami miałby polegać. Popytałem trochę znajomych i ktoś mi doradził, żebym zaczął trenować u Michała Ostrowskiego. Na pierwszy trening umówiłem się za free, spodobało mi się jego podejście i teraz już z nim trenuję. Jak coś to na stronie www.trenujzmichalem.pl jest cała oferta, wraz z cennikiem.

grzes3345

Posty: 13

 
Witam. Kiedyś, jakieś 3 lata temu przeżyłam specjalny program odchudzający u jednego trenera personalnego i powiem, że efekty mnie bardzo zaskoczyły. Inna sprawa, że wyrobiłam w sobie odpowiednie nawyki, które mi teraz pozwalają utrzymać wagę, to jest nawet ważniejsza sprawa.

Marioleczka

Posty: 16

 
Ciekaw jestem ile kosztuje taki trening personalny. Bo w sumie sam się zastanawiam nad czymś takim dla siebie. Chciałbym schudnąć i w ogóle zadbać o kondychę, bo już wejście na 2 piętro mnie o zawał przyprawia.

Emilios45

Posty: 24

 
W sumie sporo ćwiczeń można wykonać w domu, wystarczy parę metrów przestrzeni, tyle to się nawet w kawalercie wysupła ;P

namok

Posty: 13