WITAJ

Dodaj post ! Aby inny wiedzieli wszystko !

znacie jakiegoś dobrego trenera personalnego w wawie?

Strona główna > Turystyka i sport > Ćwiczenia > znacie jakiegoś dobrego trenera personalnego w wawie?

znacie jakiegoś dobrego trenera personalnego w wawie?

31.12.2014 00:10:09 

Niedawno zacząłem sobie truchtać, ale widzę, że bez ćwiczeń ogólnorozwojowych to daleko nie zajadę w tym całym moim bieganiu. Moja sprawność to poziom – 2 ;P Znacie trenera, który nauczy mnie jak się porządnie rozciągać, rozpisze dietę, plan treningowy itp?

31.12.2014 16:58:48 

Heh, ja to nie rozumiem ludzi, którzy myślą, że można schudnąć na jakiś syropkach, tabletkach czy innych cudach. Tylko trening plus dieta! Nic innego.

01.01.2015 15:57:34 

Mój brat właśnie kończy taki specjalistyczny kurs trenera personalnego, to może za niedługo będę mógł jego polecać:) trwają też prace nad stroną. Będe informował!

02.01.2015 22:09:07 

Teraz to jest duże zapotrzebowanie na trenerów biegania. Jest mega dużo biegaczy amatorów, więc rynek do zagospodarowania całkiem atrakcyjny. ;)

03.01.2015 15:44:16 

Próbowałam już się chyba kilkanaście razy odchudzać, a ostatnio to pojechałam po bandzie bo kupiłam sobie nawet tabletki na odchudzanie. Dopiero teraz rozumiem, że tylko trening i dieta dają rezultaty, a tabletki do droga donikąd.

04.01.2015 21:22:35 

Chodziła za mną siłownia przez długi czas, ale nie za bardzo miałem pojęcia na czym taki trening z ciężarkami miałby polegać. Popytałem trochę znajomych i ktoś mi doradził, żebym zaczął trenować u Michała Ostrowskiego. Na pierwszy trening umówiłem się za free, spodobało mi się jego podejście i teraz już z nim trenuję. Jak coś to na stronie www.trenujzmichalem.pl jest cała oferta, wraz z cennikiem.

06.01.2015 06:07:33 

Witam. Kiedyś, jakieś 3 lata temu przeżyłam specjalny program odchudzający u jednego trenera personalnego i powiem, że efekty mnie bardzo zaskoczyły. Inna sprawa, że wyrobiłam w sobie odpowiednie nawyki, które mi teraz pozwalają utrzymać wagę, to jest nawet ważniejsza sprawa.

07.01.2015 06:55:39 

Ciekaw jestem ile kosztuje taki trening personalny. Bo w sumie sam się zastanawiam nad czymś takim dla siebie. Chciałbym schudnąć i w ogóle zadbać o kondychę, bo już wejście na 2 piętro mnie o zawał przyprawia.

08.01.2015 11:34:18 

W sumie sporo ćwiczeń można wykonać w domu, wystarczy parę metrów przestrzeni, tyle to się nawet w kawalercie wysupła ;P

Ostatnio dodane posty

Szukając informacji w sieci można się zapoznać z ofertą rożnych firm, które mają swoje sprzęty treningowe w ofercie. Poza tym to może być szansa na to, by zapoznać się z tym jak urządzenia są oceniane. Można także śledzić osoby, które wrzucają filmiki z treningami, na czym one decydują się trenować.

Śledzić można między innymi filmiki z treningów jakie niektórzy wstawiają do sieci i tam zwrócić uwagę na to z jakiego sprzętu korzystają, możliwe że to będzie dobra wskazówka, by wybrać coś dla siebie.

W sieci można znaleźć różne propozycje jeśli chodzi o wybór sprzętu treningowego, można śledzić opinie innych, zwracać uwagę na to jaki sprzęt będzie promowany przez osoby, które trenują na co dzień, mają doświadczenie i faktycznie będą w stanie odpowiednio taki trening poprowadzić.

© Copyright Cowybracdzis.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.