Bielizna termoaktywna - POMOCY!!!

Bielizna termoaktywna - POMOCY!!!

Witam serdecznie. Gdzie w sieci mogę kupić odzież termoaktywną, która będzie sprawiała, że nie będę czuł potu na swojej skórze, a jedynie na powierzchni odzieży?

jarossek6

Posty: 6

 
Na zimę wybieram grubszą bieliznę termoaktywną, która gwarantuje mi lepszą termoizolację niż uniwersalna bielizna, jaką śmiało stosować można latem.

Nerino56

Posty: 26

 
Dobra odzież termoaktywna powinna nie tylko osuszać naszą skórę z potu, ale również zatrzymywać odpowiednią ilość ciepła, które ucieka z organizmu.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Na moim ciele bielizna termiczna tak dobrze się sprawdza, że używam jej nie tylko podczas uprawiania sportu, ale również w podczas codziennego funkcjonowania.

23_45411

Posty: 27

 
Jeśli chcecie nabyć także wysokiej jakości, jak i w miarę tanią bieliznę termiczną, to zachęcam do sklepu http://www.centrumsportu.eu. Jestem ich klientem od paru miesięcy i za każdym razem mnie czymś zaskakują.

matek562

Posty: 14

 
Na zimę wybieram grubszą bieliznę termoaktywną, która zapewnia mi lepszą termoizolację niż uniwersalna bielizna, którą śmiało stosować można latem.

derWER

Posty: 22

 
Każda bielizna termiczna powinna być wybierana indywidualnie do jej posiadacza. Niektórzy pocą się więcej, drudzy z kolei mają mniejszą odporność na zmianę temperatur.

showmemore43

Posty: 24

 
Nawet najdroższa odzież termoaktywna może ulec szybkiemu zniszczeniu, jeżeli będziesz ją prał w proszku. Mimo tego, iż materiał termoaktywny należy do wytrzymałych, to jednakże wszyscy producenci zalecają, aby pranie wykonywać za pomocą płynu do prania.

Funtus009

Posty: 16

 
Dobra bielizna termoaktywna powinna być wykonana z odpowiednich dzianin syntetycznych. Nie powinna mieć też wystających szwów, bo one mogą obcierać skórę. Dlatego zawsze dokładnie przyglądam się takiej bieliźnie przed ostateczną decyzją o kupnie.

johny11

Posty: 24

 
Każdy kieruje się jakimś zasadami, ja natomiast kupuję tylko i wyłącznie markową odzież termoaktywną. Nie dlatego, że chcę się przed kimkolwiek lansować, ale dlatego, że te firmy używają dobre materiały.

mniszekk6

Posty: 12