WITAJ

Dodaj post ! Aby inny wiedzieli wszystko !

Frezarka CNC, gdzie kupię dobrą ?

Strona główna > Elektronika w palcu > Drukarki laserowe > Frezarka CNC, gdzie kupię dobrą ?

Frezarka CNC, gdzie kupię dobrą ?

13.02.2014 12:10:01 

Konieczne mi są namiary na rzetelnego dostawcę takiego sprzętu jak wycinarki plazmowe. Jeżeli zamawialiście takie urządzenie i transakcja przebiegła w porządku, to będę zobowiązany za info! Ogólnie konieczna mi jest ona do użytku fachowego, więc przede wszystkim – jakość będzie dla mnie znacząca.

14.02.2014 06:55:59 

Mnie ostatnio bardzo zależy na nabyciu stacji lutowniczej BGA, zarówno dość intensywnie szukam przedsiębiorstwa, jakie by zaoferowało jakieś cacy warunki. Przyznam, że co do konkretnych parametrów, to przede wszystkim zależy mi na wytrzymałości podzespołów. Także trwałość na lata, długa gwarancja na to zwracam spostrzeżenie.

15.02.2014 18:38:51 

Nie wiem jak to wygląda w wypadku innych sprzętów, niemniej jednak akurat skanery 3D to polecam od firmy http://atmsolutions.pl. Ofertę mają szeroką, bo tam zamiast skanerów to jest kupa innego sprzętu - tokarek, drukarek, frezarek itd. Co do samych laserów to sprzęt dobrej klasy, który jest dość intuicyjny w obsłudze. U nas w firmie się niezmiernie fajnie sprawdza.

16.02.2014 18:16:13 

Jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać z takich urządzeń, natomiast myślę, iż wkrótce będę musiał. Zleceń mi przybywa, dotychczas radziłem sobie na nieco mniej zaawansowanym sprzęcie, natomiast wiadomo profesjonalizacja popłaca.

Zbieram środki, oszczędzam i za niedługo coś na pewno dokupię do warsztatu.

17.02.2014 22:55:43 

No muszę przyznać, iż o taki sprzęt w jakiejś fajnej cenie niezmiernie ciężko. Aktualnie prowadzę poszukiwania drukarek 3D i ceny są mega wywindowane. Brakuje sklepów, które by trochę obniżyły cenniki, albo jakoś nie mogę na takie trafić:/ To znaczy są tam jakieś słabej jakości rzeczy w niezłych cenach, natomiast takie coś to mi się po miesiącu pewnie rozsypie.

18.02.2014 23:19:19 

Witam, fajnie, że ktoś pyta o takie akcesoria. Jak szukałem kiedyś informacji na temat dostawców, to w necie była czarna dziura zwyczajnie. Aktualnie można już troszkę lepiej sobie posprawdzać konkretne marki i lepiej wybrać. Teraz nie będziemy inwestować w nic nowego, lecz pewnie za rok, albo dwa trzeba będzie nieco zmodernizować maszyny i dokupić coś bardziej wydajnego.

19.02.2014 06:37:37 

Jakiś czas temu w naszej firmie mieliśmy olbrzymie zapotrzebowanie na stacje lutownicze BGA i właśnie szukaliśmy dość intensywnie jakiegoś dobrego dostawcy. Po licznych konsultacjach postawiliśmy na propozycję, jaką przygotował dla nas serwis atmsolutions.pl. Cenowo konkurencyjnie, jakościowo bezkonkurencyjnie - tak pokrótce mogę opisać ich ofertę. Jak Ci zależy na profesjonalnym sprzęcie to niesłychanie polecam właśnie rzeczy od nich. Wysoka półka.

20.02.2014 21:32:09 

Ostatnio właśnie nabyłem sobie taką mini frezarkę Basic Mill i chodzi mi niezwykle ładnie. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak przyjemna i łatwa w obsłudze. Polecam sprawdzić sobie też inny asortyment na stronie atmsolutions.pl bowiem od nich kupowałem. Różne mają rzeczy, niezwykle poszerzyli ostatnio ofertę. Od stacji lutowniczych, poprzez drukarki i lasery, aż do frezarek w przeróżnych rozmiarach.

21.02.2014 22:43:31 

Przydałyby się w mojej firmie jakieś lepszej klasy drukarki do nadruku bezpośredniego, natomiast póki co jeszcze się za niesłychanie za takim sprzętem nie rozglądałem. Jasne, iż zależy mi na jakości, na trwałości, natomiast też nie mam zamiaru nie wiadomo ile płacić za takie rzeczy. Zwłaszcza, iż raczej zamówienie będzie na większą liczbę, więc liczę na jakieś rabaty;)

22.02.2014 13:23:46 

Chyba Ci nie pomogę w tym względzie. Jeszcze nigdy nie miałem potrzeby, żeby korzystać z takich zaawansowanych instrumentów:) Ale możliwe, że w przyszłości będę czegoś takiego potrzebował, wtedy na pewno wrócę do tego wątku i poczytam sobie opinie:)

Hehe, pozdrawiam ciepło!

12>>

Ostatnio dodane posty

Wiem, że jest serwis drukarek Brother we Wrocławiu. Jeżeli wpiszesz taką nazwę w wyszukiwarkę, to powinieneś bez problemu ich odnaleźć.

Znam jedną firmę, która zajmuje się naprawą drukarek we Wrocławiu. Jednakże ja na Twoim miejscu nie bawiłbym się w takie rzeczy. Dziś drukarkę można nabyć za faktycznie małe pieniądze. Chociaż z drugiej strony na pewno nie będzie tak dobra, jak te starsze modele.

Powiem ci, iż serwis drukarek we Wrocławiu może naprawić Ci sprzęt za groszę. Elementy zastępcze do drukarek nie są niezwykle drogie. Lepiej naprawić taką drukarkę, niż kupować nową, która i tak niedługo się popsuje. Uprzednio drukarki były o sporo lepszej jakości.

© Copyright Cowybracdzis.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.