Strona główna > Rozrywka > Filmy > filmy dostępne online, gdzie szukać ?

filmy dostępne online, gdzie szukać ?

filmy dostępne online, gdzie szukać ?

Gdzie wy oglądacie filmy dostępne online? Macie może swój ulubiony serwis internetowy? Filmy lub seriale w internecie oglądać za darmo, czy może wykupujecie pakiet premium?

Mariusz

Posty: 5

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba niestety płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

Gubomilaa

Posty: 7

 
Dokładnie tak jest, jak ty piszesz. Możesz oglądać za darmo, a jak chcesz więcej możliwości to możesz wykupić pakiet premium. Jeśli chcesz oglądać tylko serial online na znany serwis to nie musisz tego robić.

wigry00

Posty: 7

 
Powiem wam, że najczęściej filmy online znane serwisy nie proponują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, natomiast jednakże okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

ZaNK3R

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z jakiej ja korzystam https://www.megafilm.pl. Na ogół popularne serwisy potrzebują nabycie pakietu premium. Na stronie którą Ci podałem, nie potrzebują takiego działania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

Sarenka

Posty: 9

 
Film online znany serwis możesz włączyć sobie na różnych platformach. Jednak ciężko jest znaleźć te darmowe strony internetowe.

labuh

Posty: 9