Strona główna > Dom i ogród > Klimatyzacja > wkłady kominkowe Defro, gdzie warto ?

wkłady kominkowe Defro, gdzie warto ?

wkłady kominkowe Defro, gdzie warto ?

Zastanawiam się czy kupić żeliwny wkład kominkowy do salonu. Lepszy będzie taki czy może lepszy jest stalowy?

Kolekcjoner

Posty: 2

 
Warto przejrzeć powietrzne żeliwne wkłady kominkowe w firmie https://www.wkladykominkowe.net.pl/13-zeliwne-wklady-powietrzne, bo oni są bardzo dobrze przygotowani.

gruszk45

Posty: 7

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było bezproblemowo, ale jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również inne filmy, które można znaleźć na internecie, wobec tego pożądane byłoby z tego korzystać.

dertumer45

Posty: 8

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt sporo, albowiem raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był nabyty, dlatego nie wydawałem na niego zbyt sporo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

wieśka44

Posty: 8

 
Nie mam kominka w domu, lecz mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, lecz o wiele bardziej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, zatem winien być bardzo estetyczny i bardzo wytrzymały.

transerwis

Posty: 3

 
W jednym miejscu zamówiłem wkład kominkowy i kratkę, wobec tego polecam takie rozwiązanie. Firma wszystko mi wytłumaczyła i dopasowała. Według mnie to była udana transakcja i innym, którzy szukają kominków do domu też to polecam. Wszystko zamówiłem poprzez Internet.

Marioleczka

Posty: 17

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt wiele, bo raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był kupiony, dlatego nie wydawałem na niego zbyt wielu pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

labuh

Posty: 13

 
U mnie bardzo dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, ale mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

Wygodniś22

Posty: 18

 
Nie mam kominka w domu, ale mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, ale o wiele bardziej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, dlatego powinien być bardzo estetyczny i bardzo wytrzymały.

Januszek

Posty: 4