WITAJ

Dodaj post ! Aby inny wiedzieli wszystko !

serwis komputerowy, gdzie szukać ?

Strona główna > Elektronika w palcu > Komputery stacjonarne > serwis komputerowy, gdzie szukać ?

serwis komputerowy, gdzie szukać ?

23.09.2020 00:30:35 

Mam Windowsa 10, ale od jakiegoś czasu nie chodzi zbyt szybko. Nie wiem czy robić nową instalacje czy wzywać firmę?

23.09.2020 08:26:33 

Według mnie dla własnego bezpieczeństwa lepiej wzywać na miejsce kogoś, kto trudni się naprawami komputerów, bo taka firma zna się na tym o wiele lepiej. My nie wiemy jak to się robi, a wtedy można coś zepsuć. Dotyczy to instalacji systemu operacyjnego jak i wymiany jakiś części w komputerze.

24.09.2020 22:50:33 

Dawniej człowiek na wszystko miał czas. Z drugiej strony człowiek też nie miał kasy. Było się nastolatkiem to wszystko robiło się samodzielnie. Dzisiaj jest rodzina, praca obowiązki i lepiej komputer oddać na serwis i mieć problem rozwiązany.

25.09.2020 10:38:23 

Jeśli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wtedy wiemy, że oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

26.09.2020 09:13:22 

Kartę graficzną wymieniał mi serwis komputerowy z tej strony http://itex-serwis-komputerow.pl i jestem zadowolony. Znają się na tym, dlatego mogę ich polecić wszystkim zainteresowanym osobom, bo warto.

27.09.2020 08:16:37 

Nigdy bym się nie odważył na naprawę komputera. Nawet nie wiem, co tam w środku jest. Korzystamy z komputera, na co dzień, a awarię zgłaszam serwisowi.

28.09.2020 15:19:31 

Jeżeli na komputerze jest bardzo dużo wirusów to trzeba postawić system na nowo. Trzeba uważa żeby nie stracić wszystkich danych. Korzystałem z usług serwisu komputerowego i jestem zadowolony. Po co się męczyć skoro dla nich to godzina czy dwie pracy i komputer jest jak nowy. Polecam takie usługi.

23.08.2023 09:43:11 

Nie brałbym się nigdy za naprawę laptopów. Komputery taka le laptopy to za małe. Nie mam tyle cierpliwości żeby rozkładać śrubka po śrubce każdy element. Wolę oddać to specjalistom, który się na tym znają.

Ostatnio dodane posty

Nie brałbym się nigdy za naprawę laptopów. Komputery taka le laptopy to za małe. Nie mam tyle cierpliwości żeby rozkładać śrubka po śrubce każdy element. Wolę oddać to specjalistom, który się na tym znają.

Ciężko jest mi teraz powiedzieć, jaki laptop do 3000 najlepiej nabyć. Moim zdaniem powinieneś poczytać w internecie na temat przeróżnych modeli, aby wybrać dla siebie najlepszy pod względem technicznym.

Szczerze mówiąc, trudno jest powiedzieć, jaki laptop dla programisty będzie najlepszym. Moim zdaniem powinieneś odwiedzić kilka stron o tej tematyce, aby dowiedzieć się, jakie laptopy w danej chwili są polecane.

© Copyright Cowybracdzis.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.