Strona główna > Ekonomia i Biznes > Kredyt gotówkowe > kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

Jak wygląda współpraca z kancelarią prawną wyspecjalizowaną w walce z bankami?

Krzysiek32

Posty: 1

 
TSUE stoi za frankowiczami i całe szczęście, że kończy się powoli samowolka banków. W Polsce mamy najgorsze w UE warunki kredytowania, a już nie wspominam o obsłudze klienta. Tragedia i wały na umowach.

koscisslaw

Posty: 2

 
Mamy straszne czasy, też pod kątem ekonomicznym, więc warto walczyć o swoje. Jak nie teraz to kiedy? Lepszych warunków pewnie już nie będzie.

Gargamel5

Posty: 2

 
Banki próbują też pozywać klientów, ale TSUE prawdopodobnie to ograniczy lub całkowicie zablokuje. I tak system bankowości za długo żerował na kredytobiorcach. Całe szczęście, że kancelarie prawne pokazują miejsce bankom.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Niektóre kancelarie, jak https://frankowy-kredyt.pl/kontakt/ pokazują, że można z bankami wygrywać regularnie, praktycznie 100% spraw pod warunkiem właściwej oceny umowy i sytuacji klienta.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Może w końcu system bankowy się poprawi, chociaż wszyscy już robią wałki na umowach. Ryba psuje się od głowy. Powiedzenie prawdziwe, jak nigdy.

domrrrr

Posty: 7

 
Banki coraz częściej samodzielnie wychodzą z propozycją ugody, bo wiedzą zwyczajnie, że walka się nie opłaca. Niestety warunki ugód wciąż są kiepskie, więc walczyć o swoje przed sądem.

Sagerrak

Posty: 13

 
Prawda jest taka, że cały system obsługi kredytów hipotecznych to czysta patologia, a analiza zdolności kredytowej to już analiza właściwie całego życia, stanu cywilnego i skrajnych cech człowieka. Jeden bank klientowi odmówił wypłaty kredytu przez lekką otyłość. Ostatnio było o tym głośno.

miner23

Posty: 9

 
Czytałam niedawno, że popularny bank w Polsce proponuje sam ugody kredytobiorcom, ale na bardzo złych warunkach, bo chcą jeszcze zarobić dodatkowo :) Ciekawe, czy ludzie nie zaczną się sądzić o kredyty w złotówkach.

matek562

Posty: 10

 
Do tej pory ludzie nie czytają umów i to nie tylko kredytowych, a później zdziwienie, że bank oszukał. To trzeba było analizować z prawnikiem wcześniej.

kuBawodzu

Posty: 24