WITAJ

Dodaj post ! Aby inny wiedzieli wszystko !

Kwiaty doniczkowe

Tematy

Odpowiedzi

Wyświetlone

Ostatni Post

Sklep ogrodniczy, jaki mi polecicie ?
Fiszerek3 » 27.01.2014 00:10:04

10

66

Valfiewrno
06.02.2014 08:24:43

Ostatnio dodane posty

Dzień dobry, czy wiecie gdzie można nabyć niezwykle dobre i rzadkie gatunki roślin? Moja córka niezwykle lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

Witam, poszukuje dobrego sklepu ogrodniczego, mam zamiar założyć ogródek i chcę aby pięknie wyglądał, słyszałam o www.gardenpark.com.pl natomiast nie wiem czy warto z niego korzystać, co mi o nim powiecie? Jak uważacie? Mieliście już z nim styczność? Niesłychanie liczę na szczere odpowiedzi, pozdrawiam.

Dzień dobry, również poszukuję sklepu z kwantami, szczególnie chodzi mi o krzewy ale parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi doświadczony sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

© Copyright Cowybracdzis.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.