Strona główna > Ekonomia i Biznes > Kwiaty doniczkowe > Sklep ogrodniczy, jaki mi polecicie ?

Sklep ogrodniczy, jaki mi polecicie ?

Sklep ogrodniczy, jaki mi polecicie ?

Hejka, gdzie mogę zamówić truskawki o smaku ananasa? Bardzo mi zasmakowały i chciałabym je umieścić w moim ogródku niemniej jednak są niezwykle trudno dostępne w naszym kraju. Proszę o rady. Będę wdzięczna za informacje.

Fiszerek3

Posty: 31

 
Cześć, poszukuje bardzo dobrego sklepu, szukałam w Internecie ale nic nie mogę odnaleźć, może ktoś kto lepiej się zna na sieci mógłby mi podesłać link, do sklepu, który zajmuje się profesjonalnym sprzedawaniem kwiatów, będę znacznie wdzięczna za informacje na dany temat, proszę o pomoc!

Jacusiński

Posty: 36

 
Cześć, nie mogę odnaleźć poprawnego sklepu z roślinami, koniecznie potrzebuje zamówić kwiaty a nie mam skąd, polećcie mi jakiś bardzo dobry sklep na którym się nie zawiodę. Niezmiernie liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na rady, piszczcie w komentarzach, dziękuję i pozdrawiam.

Klarka23

Posty: 30

 
Witajcie, słyszał o niezwykle wyśmienitym sklepie internetowym od znajomego ogrodnika, jednakże zapomniałam jak się nazywa dany sklep, postaram się prędko dowiedzieć i dam wam jak najszybciej znać. Uzbrójcie się w cierpliwość, do usłyszenia niebawem.

Fisheeer34

Posty: 37

 
Cześć, macie na miary na jakiś sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą roślin? Jestem ogrodnikiem i poszukuję dobrego sklepu, który będzie perfekcyjny dla mnie. Jeżeli macie jakiś godny polecenia to będę wdzięczny za informacje.

Fiflek

Posty: 24

 
Hejka, mam namiary na niezmiernie porządny sklep ogrodniczy, ma on niezmiernie rzadkie gatunki roślin, ceny są niezmiernie przystępne jest sporo promocji. Korzystałam parę razy z ich usług i polecam. Chodzi o sklep http://www.gardenpark.com.pl polecam go w stu procentach. Oceńcie go sami!

Pozdrawiam.

agdb1301

Posty: 36

 
Cześć!

Słyszałam o wyśmienitym sklepie internetowym dotyczącym kwiatów, krzewów generalnie roślin od mojej koleżanki, jaka bardzo lubi prace w ogrodzie. Mówiła, iż zamawia własne rośliny poprzez internet ze sklepu www.gardenpark.com.pl, więc może i wam się spodoba, liczę powodzenia, mam nadzieję, iż pomogłam, pozdrawiam pa!

usek

Posty: 33

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od dużo lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, wobec tego poszukuje sklepu, który posiada bardzo rzadkie gatunki roślin. Rośliny winny być bardzo dobrze przechowywane w okresie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Alex149

Posty: 30

 
Dzień dobry, również poszukuję sklepu z kwantami, szczególnie chodzi mi o krzewy ale parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi doświadczony sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Klarcia34

Posty: 30

 
Witam, poszukuje dobrego sklepu ogrodniczego, mam zamiar założyć ogródek i chcę aby pięknie wyglądał, słyszałam o www.gardenpark.com.pl natomiast nie wiem czy warto z niego korzystać, co mi o nim powiecie? Jak uważacie? Mieliście już z nim styczność? Niesłychanie liczę na szczere odpowiedzi, pozdrawiam.

Didolek

Posty: 31