Strona główna > Elektronika w palcu > Odtwarzacze MP3 > Zapodajcie namiar na firmę która przegrywa vhsy !

Zapodajcie namiar na firmę która przegrywa vhsy !

Zapodajcie namiar na firmę która przegrywa vhsy !

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z znaczących dla nas uroczystości natomiast niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS zatem też to jest dla mnie tak znaczące.

Uleczek4

Posty: 34

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w dobrym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niezwykle na tych kasetach.

Kremussi

Posty: 34

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania niemniej jednak nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony znaleźć porządny odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

krzycho.p9

Posty: 46

 
Propozycja www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

maciejuuu1

Posty: 33

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. https://www.vhs24.pl/? to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest rzeczywiście interesujący.

1Alex149

Posty: 27

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odnaleźć ale może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca kapitalna ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Didolek

Posty: 31

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien natomiast więcej konkretnych informacji odszukasz na stronie.

sokolasssty

Posty: 38