Strona główna > Elektronika w palcu > Odtwarzacze MP3 > Przegrywanie vhs, Warszawa

Przegrywanie vhs, Warszawa

Przegrywanie vhs, Warszawa

Cześć. Ostatnio zastanawiam się nad otwarciem własnego małego biznesu.

Biorę pod uwagę firmę zajmującą się zmianą formatu zapisu filmu z vhs na dvd. Wydaje mi się że jeszcze sporo osób posiada w swoich domowych pieleszach starych kaset.

Co o tym sądzicie?

DVDiss

Posty: 19

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy jaka miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami ludzi na forum. Skorzystałam z firmy, jaką zachwalały zwykłe osoby na ogólnie dostępnym forum. Nie mam troszkę zaufania do opinii na stronach firm, boję się iż mnoga one być pisane przez same firmy.

xacti11

Posty: 13

 
Hej. Oczywiście że nie ma problemu z odtworzeniem jakichkolwiek starych filmów. Wystarczy kliknąć w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i właśnie tak zrobiłem. Dzięki temu ja moje dzieci i wnuki dziś śmiejemy się ze starych rodzinnych pamiątek w postaci filmów z różnego rodzaju wydarzeń.

Duzyyy45

Posty: 24

 
Witam.

Dzięki bardzo za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Joe

Posty: 30

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali ale są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży problem?

Fejron

Posty: 21

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy jaka miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami osób na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały normalne osoby na generalnie dostępnym forum. Nie mam trochę zaufania do opinii na stronach firm, boję się iż mnoga one być pisane przez same firmy.

MagikP344

Posty: 37

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam iż żądnego problemu nie ma bowiem dzisiaj technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

Greed

Posty: 21

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to wykonać?

Piotr_21

Posty: 22

 
Dzień dobry. Odważny jesteś bowiem ja to się dobrze zastanawiam czy w ogóle być przy żonie jak będzie rodzić. Boję się iż nie podołam a to dopiero będzie duży wstyd. Nie chciałbym żeby się ze mnie potem śmiano.

Dax90

Posty: 32

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona bowiem odnalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się iż odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bowiem przecież aktualnie to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

wojmek

Posty: 34