Strona główna > Uroda a zdrowie > Perfumy > Jaki barber w Warszawie

Jaki barber w Warszawie

Jaki barber w Warszawie

Czy znacie może barber shop w Warszawie z preparatami do pielęgnacji włosów?

Grabow12

Posty: 1

 
Jak masz ważniejsze wydarzenie w firmie lub w życiu generalnie to możesz się umówić do męskiego fryzjera/barbera w Warszawie - https://thesadovsky.pl/ i tam szybko coś ciekawego wymyślą. Przyjmują nawet w pilnych przypadkach, ale najlepiej i tak wcześniej zgłosić rezerwację.

Bankowy

Posty: 4

 
Przy ul. Grójeckiej 59/63 w Warszawie znajduje się salon The Sadovsky - wpisz w Google i wejdź na ich stronę - masz tam bezposrednie namiary na barberów.

Mant56

Posty: 28

 
Poznańska 23/33 w Warszawie, barber shop The Sadovsky i przed rezerwacją sprawdź metamorfozy. Obrabiają równo brodę i fryzurę w taki sposób, żeby wszystko stylowo do siebie pasowało. Trochę w motywie na tzw. drwala, ale nie tylko.

maniek

Posty: 8

 
Męskie, ale modne strzyżenie proponuje w Warszawie salon The Sadovsky i golą ostrą brzytwą w taki sposób, żeby nie pozostawić podrażnień i człowiek mógł wyjść od razu na biznesowe spotkanie, a to jednak sztuka. Adres to Poznańska 23/33.

Damiano

Posty: 21

 
Na strzyżenie męskie i to bardziej skomplikowane umówisz się przez https://thesadovsky.pl/ i weźmiesz po wizycie sporo preparatów pielęgnacyjnych, które nie występują w standardowych drogeriach.

namok

Posty: 3

 
Zetniesz się zgodnie z nowoczesnymi trendami w https://thesadovsky.pl/ i można powiedzieć dość ekonomiczne.

Lopez58

Posty: 4

 
W salonie The Sadovsky na ulicy Grójeckiej w Warszawie podstawowe zabiegi fryzjerskie masz od 30 złotych, jak na Warszawę ceny są mocno konkurencyjne. Tutaj masz namiar na ich stronę: https://thesadovsky.pl/

Matusiński

Posty: 3