medycyna naturalna

medycyna naturalna

Możecie mi polecić jakieś miejsce w Warszawie, gdzie zajmują się medycyną chińska i można liczyć na profesjonalną pomoc w tym zakresie? Zależy mi na takim miejscu, gdzie są lekarze z odpowiednimi uprawnieniami, które mogą świadczyć o tym, że faktycznie taka pomoc będzie w zgodzie z tym jak dokładnie chińska medycyna wygląda i co takiego oferuje.

mikesmith0103

Posty: 1

 
Od lat się zmagałem z alergiami skórnymi i różne maści stosowałem, ostatecznie zawsze jest tak, że i tak te wypryski wracają. Dopiero medycyna tybetańska jakoś mi pomogła i w końcu ten problem zniknął, mam nadzieje, że nie będzie wracał. Jak jesteś tematem zainteresowany to umów się na Łucką - www.przychodnianarantem.pl. Przychodnia z uprawnieniami medycznymi zajmująca się właśnie medycyną dalekiego wschod.

Marioleczka

Posty: 2

 
Sporo osób zaczyna się chińską medycyną interesować, ale niestety ciągle brakuje specjalistów, którzy swoją pomoc będą w tym zakresie oferowali.

Lupusx

Posty: 6

 
Na pewno możliwości jakie kryją się za chińską medycyną są ogromne to jednak tysiące lat. Natomiast faktycznie trzeba umieć je dla siebie wykorzystać.

wicher45

Posty: 3

 
Warto szukać takich miejsc, gdzie jest medycyna chińska, ale pracujące tam osoby to faktycznie lekarze a nie tylko osoby, które próbują lekarzy udawać.

FOTO-PHOTO

Posty: 48

 
Świetną pomoc oferują te doświadczone placówki, z dużą wiedzą w temacie a jednocześnie oferujące wszystkim profesjonalną pomoc indywidualnie do nich dopasowaną.

alektt5

Posty: 30