stomatolog Toruń

stomatolog Toruń

Gdzie leczycie zęby i co najpoważniejszego w życiu robiliście w gabinecie? Interesuje mnie, czy można rozwiązać dość duże problemy i zaniedbania w stosunkowo krótkim czasie i ile to może mniej więcej kosztować.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Szukałem zawsze stomatologów, którzy poprawiają po innych i to chyba w największym stopniu pokazuje wysokie kwalifikacje lekarzy.

Radziu

Posty: 5

 
Też mam z nimi bardzo dobre doświadczenia. Pod kątem wypełnień to się wszystko zgadza, czyli i kolor i odpowiednie umiejscowienie, diagnostyka, wywiad z pacjentem, masa wskazówek. Nie kombinują też za bardzo z cennikiem i znieczuleniem. Nie dopłacasz za znieczulenie przy większości zabiegów, co uważam za duży plus.

Lupusx

Posty: 15

 
Czyszczę zęby regularnie w https://kse.dental/ i posługują się najnowszymi technologiami. Nie mam żadnej nadwrażliwości, dziąsła mnie nie bolą po higienie, wygląd zębów z czasem się poprawia i znikają trudniejsze przebarwienia. Trudno o lepszy wybór we Włocławku moim zdaniem. Przyjmują przy ul. Starodębskiej 10.

jarcio00

Posty: 8

 
Wydaje mi się właśnie, że solidne wypełnienie w stomatologii zachowawczej w żadnym przypadku nie powinno zmieniać koloru, ale to już trzeba trochę w siebie zainwestować.

basiulka45

Posty: 12

 
Widziałam ludzi z zaniedbanymi zębami to nie zamierzam tego samego przechodzić. Trzeba się na cudzych błędach uczyć tak naprawdę.

Acclaim

Posty: 14