WITAJ

Dodaj post ! Aby inny wiedzieli wszystko !

stomatolog Toruń

Strona główna > Uroda a zdrowie > Portale Medyczne > stomatolog Toruń

stomatolog Toruń

01.02.2022 10:24:15 

Gdzie leczycie zęby i co najpoważniejszego w życiu robiliście w gabinecie? Interesuje mnie, czy można rozwiązać dość duże problemy i zaniedbania w stosunkowo krótkim czasie i ile to może mniej więcej kosztować.

01.02.2022 19:14:20 

Szukałem zawsze stomatologów, którzy poprawiają po innych i to chyba w największym stopniu pokazuje wysokie kwalifikacje lekarzy.

02.02.2022 14:11:34 

Też mam z nimi bardzo dobre doświadczenia. Pod kątem wypełnień to się wszystko zgadza, czyli i kolor i odpowiednie umiejscowienie, diagnostyka, wywiad z pacjentem, masa wskazówek. Nie kombinują też za bardzo z cennikiem i znieczuleniem. Nie dopłacasz za znieczulenie przy większości zabiegów, co uważam za duży plus.

03.02.2022 22:55:16 

Czyszczę zęby regularnie w https://kse.dental/ i posługują się najnowszymi technologiami. Nie mam żadnej nadwrażliwości, dziąsła mnie nie bolą po higienie, wygląd zębów z czasem się poprawia i znikają trudniejsze przebarwienia. Trudno o lepszy wybór we Włocławku moim zdaniem. Przyjmują przy ul. Starodębskiej 10.

04.02.2022 10:37:17 

Wydaje mi się właśnie, że solidne wypełnienie w stomatologii zachowawczej w żadnym przypadku nie powinno zmieniać koloru, ale to już trzeba trochę w siebie zainwestować.

05.02.2022 16:14:54 

Widziałam ludzi z zaniedbanymi zębami to nie zamierzam tego samego przechodzić. Trzeba się na cudzych błędach uczyć tak naprawdę.

Ostatnio dodane posty

Witajcie! Ja regularnie odwiedzam gabinet stomatologiczny w Myślenicach. Mają tam wyśmienitych specjalistów od protetyki. Moje zęby są teraz w rewelacyjnym stanie!

Moje dziecko chodzi do stomatologa specjalizującego się w stomatologii dziecięcej w Myślenicach. Warto sprawdzić różne gabinety online i porównać oferty.

Witaj! Ja ostatnio korzystałem z usług gabinetu stomatologicznego w Myślenicach i jestem bardzo zadowolony. Polecam sprawdzić ich stronę internetową, tam znajdziesz więcej informacji.

© Copyright Cowybracdzis.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.