szukam seksuologa w Warszawie

szukam seksuologa w Warszawie

Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa i mógłby mi polecić jakiegoś specjalistę w tym zakresie? Zależy mi na kimś z kim będzie faktycznie można porozmawiać o problemach i będzie można liczyć na jakieś sensowne podejście ze strony takiego lekarza. W ciemno nie chcę wybierać bo wiadomo, że to loteria na kogo się trafi. Więc jak ewentualnie coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

blues

Posty: 2

 
Szukaj takiego lekarza, gdzie na wizycie będziesz się dobrze czuł. Z seksuologiem to kluczowa sprawa, by faktycznie mieć takie poczucie, że chce się tej osobie o problemach opowiedzieć. To w sumie sprawa podstawowa, na którą trzeba zwrócić uwagę jeśli będziesz chciał sobie z problemami o naturze seksualnej poradzić. Warto mieć to na uwadze i takiego specjalistę dla siebie wyszukać.

pawel253

Posty: 3

 
Na pewno trzeba będzie liczyć się z tym, że u seksuologa należy się otworzyć ze swoimi problemami i to niektórym będzie mogło nastręczać trudności więc staraj się szukać pomocy medycznej która na tym polu będzie odpowiednio zorganizowana. Dobry lekarz to też osoba, która będzie gwarantowała indywidualne podejście do pacjenta i jego problemów i to również musi być brane pod uwagę.

Januszek

Posty: 3

 
Ja chodzę ze swoją depresją już od jakiegoś czasu do doktora Imielińskiego z PanMedic. Przy tym wyszło, żę także tło seksualne tutaj się kryje i nieudane życie seksualne, które wpływa na depresję. Świetny lekarz, mam nadzieje, że ostatecznie uda się dzięki niemu problemy pokonać.

strusiek

Posty: 20

 
Faktycznie duże znaczenie będzie miało to jak układać się będzie współpraca z seksuologiem i dlatego ten indywidualny kontakt będzie miał duże znaczenie trzeba szukać możliwości indywidualnego układania współpracy z taką osobą, wtedy te efekty będą faktycznie najlepsze, takie jakich będzie się oczekiwało również od takiej współpracy. Warto więc mieć kogoś przed którym nie będzie problemu z tym, by się otworzyć z problemami.

Damiano

Posty: 3

 
Indywidualnie ułożona terapia to może być klucz do sukcesu jeśli chodzi o zmagania z problemami dotyczącymi seksualności więc pod tym kątem warto szukać i mieć kogoś kto będzie chciał zapewnić profesjonalną medyczną pomoc. Możliwości jest obecnie sporo, natomiast lekarza trzeba wybierać starannie, by też czuć się na takiej wizycie dobrze i wspólnie z nim ustalać metody leczenia.

zbychu6

Posty: 11

 
Bycie dobrym seksuologiem to akurat bardzo duża umiejętność, bo trzeba być i lekarzem i psychologiem i tak naprawdę po prostu człowiekiem, przed którym ktoś inny będzie mógł się otworzyć ze swoimi problemami. Sprawa do prostych nie należy więc tutaj faktycznie trzeba mieć kogoś kto takie medyczne podejście będzie w stanie zagwarantować i zaproponuje odpowiednie leczenie.

doprzodu67

Posty: 8

 
Szukanie pomocy seksuologa na pewno do łatwych nie należy, ale też trzeba umieć się przed taką osobą otworzyć więc trzeba mieć kogoś kto takie indywidualne podejście do pacjenta będzie w stanie zapewnić i sprawi, że terapia będzie prowadzona na wysokim poziomie, będzie się z jej efektów zadowolonym.

miaziol

Posty: 4

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o kwestię związane z seksualnością to są one na tyle delikatne, że Ty musisz czuć, że chcesz komuś o tym opowiadać więc znalezienie terapeuty do łatwych nie należy, ale jak dobrze poszukasz to wydaje mi się, że będzie można wtedy też sensownie o problemach rozmawiać i wyjście z nich dzięki temu także okaże się znacznie łatwiejsze.

hammlot

Posty: 6

 
Dobry seksuolog to powinien być dobry psycholog, terapeuta, więc jeśli kto te dwie kwestie będzie starał się łączyć to uważam, żę wizyta u takiego lekarza może być dobrym kierunkiem jeśli chodzi o leczenie. Warto mieć to na uwadze i warto takiego specjalisty szukać, by jakoś sobie z tymi problemami w skuteczny sposób poradzić. Możliwe, że taka indywidualna terapia faktycznie przynosić będzie pozytywne efekty.

Czasowy

Posty: 5