Strona główna > Ekonomia i Biznes > Sprzedaż powierzchni > Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Jak znacie jakąś stronę z ogłoszeniami o mieszkaniach na wynajem w Warszawie to dajcie znać, gdzie warto będzie zaglądać, żeby ewentualnie coś sensownego dla siebie wybrać.

Adnidaaw

Posty: 1

 
Ofert jest obecnie sporo, jak zajrzysz do popularnych serwisów ogłoszeniowych to pewnie coś tam sensownego dla siebie będziesz w stanie wybrać. Można także zgłosić zapotrzebowanie na mieszkanie do agencji i oni będą coś dopasowywać.

Kitas

Posty: 3

 
Wydaje się, że całkiem dobrze to wygląda obecnie jeśli chodzi o rynek, ogłoszeń nie brakuje. Gromadzi je w Warszawie także serwis Wynajem22.pl, gdzie sporo ofert się pojawia.

Marys56

Posty: 4

 
Niestety agencje walą sobie takie prowizje, że to masakra, więc jak da się coś przy ograniczonych kosztach zorganizować to na pewno będzie to dobre rozwiązanie.

Modniś

Posty: 9

 
Zdecydowanie polecam szukać mieszkania z agencją, powiesz o co Ci chodzi i dostaniesz kilka propozycji do wyboru, a z nich będzie można szukać dla siebie mieszkania.

stanhold43

Posty: 20

 
Szukaj ofert agencji bo dużo łatwiej będzie znaleźć sensowną ofertę właśnie dzięki agencjom. Mają one częściej w bazie ciekawe propozycje.

file444

Posty: 2