Strona główna > Ekonomia i Biznes > Tanie szkolenia > testy do policji, jakaś oferta ?

testy do policji, jakaś oferta ?

testy do policji, jakaś oferta ?

Witam serdecznie. Mam twardy orzech do zgryzienia, albowiem chcę zamówić testy multiselect z Internetu. Który sklep posiada najlepsze materiały?

dagmarka

Posty: 6

 
Jestem skłonny zarekomendować Wam testy do policji, jakie odszukałem na tej stronie internetowej: http://testydopolicji.net. Ich wybór był strzałem w dziesiątkę! :)

Piotr_21

Posty: 22

 
Jestem pewien, że egzaminy do policji zakończą się dla mnie pozytywnie. Przygotowywałem się do nich bardzo długo, a jednocześnie postanowiłem podejść do sprawy bardzo profesjonalnie. Wziąłem nawet dwutygodniowy urlop w pracy, aby się uczyć testów :-)

Sarenka

Posty: 6

 
Byłam nieco przerażona, gdy przede mną był egzamin multiselect, który miał zadecydować o dalszej karierze zawodowej, ponieważ chciałam być policjantką. Na szczęście udało się :)

Marioleczka

Posty: 8

 
Stresują mnie nadchodzące wielkimi krokami egzaminy do policji, aczkolwiek staram się zniwelować stres, albowiem na przygotowania poświęciłam kilkadziesiąt godzin. Mam nadzieję, iż taki wysiłek zostanie nagrodzony i po prostu uzyskam pozytywny wynik :)))

asdversary

Posty: 41

 
“Zarwałem” kilka nocek, gdy studiowałem testy do policji. Wszystko miało jednakże korzystny skutek, ponieważ dostałem się do policji. Było pożądane byłoby.

Różyczka

Posty: 16

 
Zawsze bawiło mnie to, gdy każdy narzekał na testy multiselect, jeśli rozważał zatrudnienie się w policji. Osobiście nie przygotowywałem się ponadprzeciętnie długo do testów, a udało mi się zdać je z wynikiem pozytywnym. Pozdrawiam serdecznie.

Yuri20

Posty: 15

 
Widzę, że testy multiselect są “na tapecie” na tym forum dyskusyjnym. Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami na ich temat w prywatnej wiadomości. Myślę, że moje doświadczenia mogą okazać się dla Was niezmiernie pomocne.

Phylu

Posty: 7