busy do niemiec, gdzie szukać ?

busy do niemiec, gdzie szukać ?

Czy busem można się szybko i tanio dostać do Niemiec? Chcę wybrać się po samochód i nie wiem czy jechać sam busem czy ze znajomym swoim samochodem, co o tym sądzicie?

Mariusz

Posty: 1

 
Busy to tani sposób na dostanie się nawet pod granicę z Francją, dlatego osobiście polecam takie rozwiązanie. Mnie zawsze się podoba w takim busie, bo mogą sobie odpoczywać. Jadę i niczym się nie przejmuje. Słucham muzyki albo oglądam filmy. Im bardziej komfortowy jest bus tym bardziej jestem z tego zadowolony.

Emuuu22

Posty: 5

 
Jazda samodzielnie samochodem jest uciążliwa. Do Berlina to jeszcze nie tak źle, ale do Monachium już gorzej. Lepiej korzystać z pomocy firmy, bo to tańsze. Nie ma znaczenia czy jedziemy do pracy czy po samochód to firma znajdzie dla nas miejsce w swoim busie.

namedal6

Posty: 9

 
Słyszałem, że przewozami do niemiec zajmuje się ta firma https://www.beatabus.pl. Myślę, że warto do nich zadzwonić i zebrać informacje o cenach i warunkach wyjazdu.

wiesław11

Posty: 12

 
Korzystam zawsze z firmy, jaka organizuje busy do niemiec z pomorskiego i jestem usatysfakcjonowany. Profesjonaliści zawsze mają usługę door to door. Dla mnie to najlepsze, co można wybrać, bowiem nie muszę biegać z bagażem. Ceny transportu są niezmiernie różne i wszystko zależy gdzie do Niemiec tak faktycznie chcemy się wybrać.

inhuman

Posty: 4

 
Korzystam zawsze z firmy, która organizuje busy do niemiec z pomorskiego i jestem zadowolony. Profesjonaliści zawsze mają usługę door to door. Dla mnie to najlepsze, co można wybrać, bo nie muszę biegać z bagażem. Ceny transportu są bardzo różne i wszystko zależy gdzie do Niemiec tak naprawdę chcemy się wybrać.

CoRyn

Posty: 22

 
Kilka razy byłem w Niemczech busem. Bywało, iż jechało się do pracy, niemniej jednak w wielu przypadkach jechałem po wozy. Jeżeli mam się kogoś prosić żeby ze mną pojechał to wsiadam w busa i jadę w miejsce, jakie mnie interesuje. Kupuje samochód i wracam nim do kraju.

Marioleczka

Posty: 2

 
Busy to tani sposób na pozyskanie się nawet pod granicę z Francją, dlatego osobiście polecam takie rozwiązanie. Mnie zawsze się podoba w takim busie, bo mogą sobie odpoczywać. Jadę i niczym się nie przejmuje. Słucham muzyki albo oglądam filmy. Im bardziej komfortowy jest bus tym bardziej jestem z tego usatysfakcjonowany.

miner23

Posty: 18