Strona główna > Uroda a zdrowie > Jaki szampon do suchych włosów?

Jaki szampon do suchych włosów?

Jaki szampon do suchych włosów?

Szukam dobrych profesjonalnych kosmetyków, które nie rujnują mi kieszeni, wiecie coś jak Kerastase albo Tresemme ale tańsze. Może coś nowego macie na oku i podzielicie się swoimi opiniami na temat kosmetyków.

Noruhe

Posty: 1

 
Przy takim wyborze jaki obecnie jest dostępnych na rynku właściwie każdy może liczyć na to, że znajdzie dla siebie takie produkty, z których faktycznie będzie zadowolony.

maniek

Posty: 4

 
Jak uda się poszukać dobrych kosmetyków to możliwe, że ta pielęgnacja okaże się łatwiejsza i będzie można także liczyć na dobre efekty, więc warto będzie taką kwestię mieć na uwadze.

Miki789

Posty: 6

 
Z takich pewniaków od paru lat jest w Hebe seria Prosalon od Chantal - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/">. Ogólnie mają wszystkie kosmetyki jakie potrzebuje człowiek do zadbania o własne włosy, począwszy od szamponów, po maski , czy produkty do wygładzania włosów.

renia00

Posty: 16

 
Ogólnie jeśli ktoś szuka kosmetyków profesjonalnych to wydaje mi się, że ten rynek ma się całkiem nieźle i sporo takich produktów można w sprzedaży spotkać więc jak ktoś będzie szukał takich produktów to spokojnie znajdzie coś dla siebie.

vokalek

Posty: 29

 
Poszukaj jakichś produktów, które są dla fryzjerów – tam wszystko działa od razu, wygładza, regeneruje itd.

Dresik

Posty: 9

 
Staraj się szukać produktów z serii profesjonalnej, to jednak będzie miało duże znaczenie, bo potem zależy od tego jakość pielęgnacji i bardzo ważne będzie również to jak te produkty będą wykonane czy będą gwarantować efektywną pielęgnację.

Yuri20

Posty: 2

 
Jak poszukasz dobrych produktów to na pewno pielęgnacja włosów będzie skuteczniejsza.

MiG66

Posty: 29