Strona główna > Dom i ogród > Żarówki > sufit podwieszany, polecicie ?

sufit podwieszany, polecicie ?

sufit podwieszany, polecicie ?

Cześć. Czy abażur to mądry pomysł, jeżeli chodzi o oświetlenie wnętrza? Szybko dajcie znać.

Kowalski

Posty: 5

 
Od zawsze abażur kojarzył mi się z czymś, czego nie wykorzystałbym we własnym mieszkaniu. Do niedawna, bo trafiłem na asortyment sklepu internetowego, który posiadał w ofercie wręcz genialne produkty. Jestem niezmiernie zaspokojony z zakupu.

Skorpion561

Posty: 39

 
Znam pewną stronę, na której możecie odnaleźć szereg zastosowań, które znajdują rozety dekoracyjne. Myślę, iż część z nich przypadłaby Wam do gustu. Dajcie tylko znać.

grubyB

Posty: 15

 
Moim zdaniem bardzo dużym potencjałem wyróżnia się plafon. Nie ukrywam, że stanowi on bardzo interesujący element dekoracyjny, który nierzadko dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

barca 29

Posty: 10

 
Gdy zamierzacie wykorzystać w swoim mieszkaniu plafon nie mam wątpliwości, że musicie się koniecznie skontaktować z tą firmą: http://www.rozety.net.pl. To profesjonaliści w każdym calu, którzy sprostają Waszym oczekiwaniom w 100%.

pawel253

Posty: 15

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Wam sufity plafonowe. Nie ukrywam, że miałem wiele obaw, gdy podjąłem decyzję o wykorzystaniu właśnie takiego rozwiązania. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

Wygodniś22

Posty: 20

 
Z pomocą Waszych sugestii udało mi się poznać zarówno zalety, jak i wady, jakie posiadają rozety dekoracyjne. Teraz jestem przekonany, że na przestrzeni najbliższych miesięcy postaram się sfinalizować ich zakup. Pozdrawiam serdecznie.

micko

Posty: 12

 
Myślałem, ze abażur dawno wyszedł z mody. Tymczasem trendy w zakresie wykończenia oraz dekoracji wnętrz potrafią zaskakiwać. Mam nadzieję, że ktoś z Was wrzuci zdjęcie, jak prezentuje się mieszkanie bądź dom z abażurem na suficie :-)

Julian

Posty: 13

 
Wydaje mi się, że konkuruje pomiędzy sobą spore grono firm, które wykonują sufit podwieszany. Jednocześnie wychodzę z założenia, żę propozycje maksymalnie kilku przedsiębiorstw zasługują na wyróżnienie. Ogromne znaczenie ma jakość realizowanych prac.

Klakier

Posty: 6

 
Nie mam wątpliwości, że przykładowo w salonie sufit podwieszany to bardzo dobre rozwiązanie. Wasz pokój dzienny może być dzięki temu unikalny :-)

untelekt

Posty: 4